Перевірка швидкості інтернету

Категорія: ---

Перевірка швидкості інтернету

 Від швидкості інтернет з'єднання залежить, чи зможете ви дивитися відео онлайн, спілкуватися в скайпі з відеоконференції або просто швидко завантажувати файли.

Для початку тестування, натисніть «Begin test».

SpeedTest - це графічний тест, який вимірює швидкість інтернету між клієнтським комп'ютером і сервером окремо взятого регіону. Він найбільш правдиво показує швидкість з'єднання інтернет для окремо обраних операторів, так як використовує сервера з широкими мережевими каналами і високу швидкість передачі даних. Іншими словами, перевірка швидкості інтернету не буде залежати від віддаленості сервера.

Даний тест визначає швидкість віддачі і прийому, а також величину затримки пакету. Ви побачите, з якою швидкістю Ви можете завантажувати файли, завантажувати на сервер в інтернеті і чи є якісь перешкоди на лінії між Вашим комп'ютером і сервером.

Важливо! Перш ніж перевірити швидкість інтернет з допомогою SpeedTest необхідно закрити всі програми, які можуть передавати або отримувати дані з інтернету. Це необхідно для точності результату.

Якщо Ви вирішили перевірити інтернет з'єднання іншими сервісами, то рекомендуємо ознайомитися з інструкцією з перевірки швидкості з'єднання.

 

В чому особливість SpeedTest?

  •  Можливість визначення швидкості інтернет з'єднання на віддалених серверах і серверах у вашому регіоні. При цьому регіон можна обирати самостійно;

  • Їм можна користуватися не тільки для перевірки швидкості інтернету, а, наприклад, в інтернет кафе для визначення швидкості Wi-Fi з'єднання і можливості працювати там;

  • Визначення швидкості інтернет з'єднання здійснюється за технологією ADSL, що дозволяє окремо визначити віддачу і прийом;

  • Наочний інтерфейс.

УВАГА!

Швидкість інтернету по ряду причин може бути нижче, ніж заявлено в тарифному пакеті.
1. На Вашому комп'ютері запущені сервіси антивіруса або включений firewall блокують передачу пакетів даних;
2. Параметри комп'ютера занадто низькі або програмне забезпечення не дозволяють коректно виміряти швидкість інтернету;
3. Сервер або канал зв'язку з ним завантажений;
4. На сервер накладені обмеження по швидкості;
5. Протокол, який використовується для передачі даних.

При завантаженні, різні сервіси визначення швидкості можуть відображати швидкість в одиницях виміру МБайт/сек (MB/s) або КБайт/сек (KB/s). Це значення у 8 разів менше, ніж заявлена, так як в Байті - 8 Біт.

 


Реклама
Головна Контакти Реєстрація
© 2013 Український пізнавальний портал -24-ua.net